Rock&Cud na legionowskim Rynku

2016-08-13 2:04:13

Tegoroczne obchody święta Wojska Polskiego i święta Wniebowzięcia Matki Bożej to okazja do wyjątkowego świętowania. Podobnie jak w minionym roku na Rynku Miejskim w Legionowie odbędzie się impreza zatytułowana Rock&Cud. Rozpocznie się ona o godz. 14.00. Atrakcje w tym dniu organizowane są z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, nazywanej także Cudem nad Wisłą. Będzie rockowo, patriotycznie i rodzinnie.

Wydarzenie to tradycyjnie rozpocznie już jeden z największych w Polsce zlotów motocykli – „Motocud”. Dużą popularnością z pewnością będą się cieszyć pokazy akrobatyczne na motocyklach. Areną tych wydarzeń stanie się legionowski Rynek Miejski. Miłośnicy tych maszyn muszą stawić się o godzinie 14.00.

O godzinie 15.00 zgromadzonych mieszkańców bawić będzie kabaret „Słoiczek Po Cukrze”, zaś od godziny 16.00 na rynku zrobi się bardziej muzycznie. Na rozstawionej na legionowskim rynku scenie wystąpią kolejno Iwona Węgrowska oraz rockowy zespół „Ava”. Wieczorem po godzinie 18.00 mieszkańcy będą mieli okazję do wysłuchania koncertu Marka Piekarczyka. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Maleńczuk. Poniedziałkowy wieczór zakończy się dyskoteką.

Rynek Miejski tego dnia będzie pełen stoisk gastronomicznych. W tej strefie znajdzie się nie tylko coś dla łakomczuchów, czyli wata cukrowa, gofry, popcorn i lody, ale również food trucki.

Plan imprezy Rock&Cud:

14:00 – zlot motocyklowy
14.30 – pokaz motocyklowy
15:00 – kabaret ,,Słoiczek Po Cukrze”
16:00 – koncert Iwony Węgrowskiej
17:10 – koncert zespołu ,,AVA”
18:00 – koncert Marka Piekarczyka
19:00 – koncert Macieja Maleńczuka
20.00 – dyskoteka

za UM Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *