Rusza budowa Galerii Handlowej na Piaskach

2016-04-20 3:44:00

Już wkrótce ma ruszyć budowa pierwszej Galerii Handlowej na legionowskim os. Piaski o nazwie „Kameralna”. Dwupoziomowy obiekt handlowy ze strefą rozrywkową przyjmie pierwszych klientów we wrześniu 2017 roku.

O nowej Galerii usytuowanej pomiędzy marketem Biedronka, a restauracją Carska przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie mówiło się już od dawna. Postępowanie administracyjne mające na celu wydanie pozwolenia na budowę nowego obiektu handlowo-usługowego na legionowskich Piaskach toczyło się w starostwie już od ponad roku. W końcu doczekało finału. – 7 listopada 2014 roku inwestor WRI INVESTMENT Sp. z o.o. S.K z siedzibą w Markach, wystąpił z wnioskiem o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę budynku handlowo-usługowego na terenie działki nr 1/106 obręb 63 w Legionowie. Decyzją z dnia 19 stycznia 2016 roku Starosta Legionowski zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na budowę budynku usługowo-handlowego – poinformowała naszą redakcję Joanna Kajdanowicz, rzecznik prasowy Starostwa.

P1260020

Na działkę nr 1/106 obręb 63 w Legionowie już w maju mają wejść budowlańcy, którzy wybudują Galerię Handlową Kameralna. Fot. DB

Wygląda więc na to, że na legionowskich Piaskach już w maju ruszy budowa dwupoziomowej Galerii Handlowej „Kameralna”. Galeria będzie nie duża, jak na tego typu obiekty. Galeria Handlowa „Kameralna” ma posiadać parking na ponad 60 samochodów. Punkty handlowo-usługowe oraz strefę rozrywkowo-rekreacyjną, która rozmieszczona zostanie na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 2 200 m2. Nie wiadomo jeszcze, jak dużo najemców znajdzie swoje miejsce w nowej Galerii, gdyż nie został jeszcze zaplanowany podział powierzchni. Natomiast, co w nowym obiekcie handlowo-usługowym ostatecznie się znajdzie, będzie wiadomo za kilka miesięcy. W najbliższym czasie inwestor rozpocznie aktywne pozyskiwanie firm handlowo-usługowych pod wynajem lokali. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, przy wyborze najemców będą brane pod uwagę sugestie oraz zapotrzebowanie lokalnej społeczności.

Jak można się dowiedzieć ze strony internetowej inwestora „Galeria Handlowa Kameralna już niedługo stworzy w Legionowie nową jakość handlu. Będzie chętnie wybieranym miejscem spędzania wolnego czasu, łączącym nowoczesną architekturę z tradycją. Architektura i rozwiązania zastosowane w obiekcie będą przyjazne zarówno klientom, najemcom oraz środowisku” – czytamy. Galeria powstanie w doskonałej lokalizacji, dlatego „Kameralna” wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Mieszkańcy Legionowa i okolic będą mogli zrobić pierwsze zakupy w Galerii Handlowej „Kameralna” już we wrześniu 2017 roku.

DB

wizualizacja: WRI INVESTMENT

Komentarze

1 komentarz

  1. rv odpowiedz

    Będzie parking na 60 aut? To super! Bo sąsiadująca Biedronka praktycznie go nie ma. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *