SEROCK. Dokonali rozboju, trafili za kratki

2019-11-19 11:32:56

 

Policjanci z Serocka zatrzymali 4 osoby podejrzane o dokonanie rozboju. Powodem miała być kolizja do której doszło w przeszłości. Grozi im 10 lat pozbawienia wolności

Kilka dni temu policjanci z Serocka odebrali zgłoszenie od mężczyzny z Jachranki. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że przebywając w Jachrance został zaczepiony przez dwóch mężczyzn. Z rozmowy z agresorami pokrzywdzony dowiedział się, że ich znajomy ma do niego “jakąś sprawę”. Po kilku minutach na miejscu pojawili się kolejni dwaj mężczyźni wśród nich 19-latek, który zażądał od pokrzywdzonego 600 zł w ramach zapłaty za “kolizję”, którą pokrzywdzony miał spowodować 2 lata wcześniej. Kiedy pokrzywdzony odmówił został uderzony w twarz oraz okradziony.

Agresorzy ukradli mu radio samochodowe oraz zestaw noży kuchennych. Po wysłuchaniu relacji policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch podejrzanych 19 i 20 latka. Kolejne zatrzymanie miało miejsce dwa dni później. Wtedy zatrzymani zostali 23 i 22 latek. Wszyscy podejrzani usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. 22 i 23 latek trafili pod dozór, zaś wobec 19-latka Sąd zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *