SEROCK/LEGIONOWO. 58 i 34-latek najbliższe miesiące spędzą w więzieniu

2022-05-11 2:23:57

W minioną sobotę (7 maja) policjanci na terenie powiatu zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sądy celem odbycia kary pozbawienia wolności

Do pierwszego z zatrzymani doszło w Serocku, na terenie jednej z gminnych miejscowości. Tam też policjanci wylegitymowali 58-latka. Chwilę później okazało się, że 58-latek jest poszukiwany przez Sąd w Legionowie celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany.
Kilka godzin później w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej policjanci zwrócili uwagę na 34-letniego mężczyznę, którego stan wskazywał, że jest pod znacznym wpływem alkoholu. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.
Obaj mężczyźni trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    (…)zwrócili uwagę na 34-letniego mężczyznę, którego stan wskazywał, że jest pod znacznym wpływem alkoholu(..) Od kiedy bycie nietrzeźwym na ulicy jest podstawą do legitymowania ? Jaki artykuł z kodeksu wykroczeń ten człowiek popełnił ? Z samego faktu bycia pijanym ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *