Facebook


SEROCK. Odpowie za posiadanie

2015-10-21 2:06:17

Kolejny mieszkaniec naszego powiatu odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Zatrzymanym przez policjantów z Komisariatu Policji w Serocku okazał się 33-letni mężczyzna. Funkcjonariusze znaleźli przy nim heroinę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W piątek 16 października na terenie jednej z miejscowości gminy Serock doszło do zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie heroinę. Narkotyk ten podobnie jak inne środki odurzające i dopalacze prowadzi do nieodwracalnych zmian w organizmie ludzkim, a jego posiadanie powoduję odpowiedzialność karną.

Stróże prawa z Komisariatu Policji w Serocku podejmując czynności służbowe względem zmotoryzowanego mężczyzny nie przypuszczali, że podejrzanie zachowujący się 33-latek będzie posiadał w swoim pojeździe około 1,5 grama heroiny. Mężczyzna nie przypuszczał, że policjanci w godzinach wieczornych dokonają kontroli przewożonego bagażu. Śledczy z Serocka przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków.

Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

Oprac. JR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *