SEROCK. Poszukiwany za alimenty 37-latek wpadł z narkotykami

2023-01-19 10:34:16

37-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego wpadł w Serocku z narkotykami. Później okazało się, że był również poszukiwany. Trafił do aresztu

W nocy z wtorku na środę seroccy mundurowi, patrolując jedno z osiedli na terenie gminy, zwrócili uwagę na zaparkowany samochód, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Jeden z pasażerów zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Już po chwili policjanci zrozumieli dlaczego. Z policyjnej bazy otrzymali oni bowiem informację, iż mieszkaniec powiatu wołomińskiego jest poszukiwany. Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości 37- latek ma do odbycia karę 480 dni pozbawienia wolności za nie alimentację oraz oszustwo.
Ponadto mężczyzna w bucie próbował ukryć przed policjantami środki odurzające. Badanie narkotesterm wskazało na mefedron.
37-latek trafił do policyjnego aresztu. Rano mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasadzoną karę pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *