SEROCK. “Wężykiem” do domu

2016-12-21 4:07:08

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego citroenem. Od razu zauważyli, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Kiedy zbadali alkomatem stan trzeźwości okazało się, że jego wynik to 3,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzut karny i ma zabezpieczone prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wszystko wydarzyło się w Wierzbicy przed godz. 16. Wówczas to legionowska drogówka zatrzymała do kontroli citroena. Auto zachowywało się dziwnie. Przypuszczenie było jedno, kierowca może być pijany.

Kiedy policjanci zbadali stan trzeźwości 54-letniego Krzysztofa M. i alkomat wykazał mu 3,4 promila alkoholu w organizmie nie kryli zdziwienia. Mężczyzna powiedział mundurowym, że wraca ze swojej działki w gminie Serock do Warszawy do domu.

Ta podróż zakończyła się w Wierzbicy, ponieważ policjanci zatrzymali go i zabezpieczyli mu prawo jazdy. Mężczyzna od serockich śledczych usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. W przeszłości Krzysztof M. był już karany za to samo przestępstwo. Teraz ponownie odpowie przed sądem.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *