SEROCK. WYPADEK? Śmierć 2-miesięcznego chłopca. Zatrzymano matkę dziecka

2019-12-12 4:06:15

 

Wczoraj (11 grudnia br.) około godz. 12.00 do komisariatu policji w Serocku dotarła informacja o prawdopodobnej śmierci 2-miesięcznego chłopca w jednym z bloków przy ul. Pułtuskiej w Serocku.

Na miejsce został wysłany patrol policji. Wezwano załogę pogotowia która potwierdziła zgon chłopca i zawiadomiła o zdarzeniu prokuraturę.

Zatrzymano matkę dziecka

Jak podaje prokuratura zatrzymana została 20-kilku letnia matka chłopca. Z rozmowy z szefem legionowskiej Prokuratury Ireneuszem Ważnym dowiedzieliśmy się, że kobieta wczoraj po zbadaniu przez biegłych lekarzy psychiatrów trafiła do szpitala i nie może brać udziału w czynnościach procesowych. Ponadto prokuratura rozpoczęła śledztwo z art 155 par. 1 czyli w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. W piątek 13 grudnia około godz. 9.00 zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, wtedy najprawdopodobniej znana będzie przyczyna zgonu.

Nie chcą udzielać informacji

Z nieoficjalnych informacji do jakich dotarła nasza redakcja wynika, że zatrzymana kobieta w przeszłość miała się leczyć psychiatrycznie. Nikt nie potwierdził nam tych informacji. O sprawie będziemy informować.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *