SEROCK. Wypadli z drogi i dachowali. Nie żyje 36-letni pasażer

2021-07-15 12:03:05

 

W środę (14 lipca) doszło do śmiertelnego wypadku przy ul. Nadbużańskiej w Cuplu (gm. Serock). Osobowym autem podróżowały dwie osoby. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 36-letni pasażer. Teraz policja ustala przyczyny tego dramatycznego zdarzenia

Jak podają służby, około godz. 17.00 strażacy odebrali informację o wypadku drogowym przy ul. Nadbużańskiej w Cuplu. Na miejsce zostały wysłane 3 zastępy straży pożarnej. Po przybyciu ratowników okazało się, że osobowy Volkswagen wypadł z drogi, dachował i wpadł do rowu. W chwili wypadku samochodem jechało dwóch mężczyzn. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 36-letni pasażer auta. Kierowcy samochodu nic się nie stało.
Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca pojazdu w chwili wypadku był po spożyciu alkoholu. Teraz policja pod nadzorem prokuratury ustali dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *