SEROCK/ ZEGRZE. Śmiertelny wypadek na DK61. Nie żyje 32-letnia kobieta

2018-01-25 12:13:33

Dzisiaj (25.01) o godzinie 9:15 do dyżurnego legionowskiej komendy dotarła informacja o śmiertelnym wypadku na Drodze Krajowej 61 w Zegrzu

Jadąca w kierunku Legionowa 32-letnia, kierująca pojazdem marki Ford fiesta najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego dachowała, ponosząc śmierć na miejscu.  Jak podaje podkom. Emilia Kuligowska na miejsce wypadku udał się prokurator oraz trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn tego śmiertelnego wypadku. Jeden pas w kierunku Legionowa jest zablokowany, jednak droga jest przejezdna.

Komentarze

9 komentarzy

 1. Piotr odpowiedz

  Komentujący piszą o wadliwym zakręcie… Chciałbym zapytać czy chodzi o zakręt znajdujący się za mostem w stronę Serocka czy też przed mostem w kierunku Serocka?

 2. Adi odpowiedz

  Czy ktoś widział ten wypadek? Jak zachowywał się samochód? Jak kierowca zareagował?

 3. Pro odpowiedz

  To nigdy nie jest wina tylko prędkości, zawsze jest jakiś inny dodatkowy czynnik. Ktoś mógł jej pomóc wyjeżdżając za pas, Coś mogło leżeć na drodze. Może jakiś zwierzak popylał przy poboczu i się spanikowała, że wejdzie na jezdnie. Może zaczął dzwonić telefon…

 4. imad odpowiedz

  Karolu, ograniczenie prędkośći jest do 70-ciu, nie masz pojęcia nie jeździsz nie wypowadaj się! Co do wyprofilowania zakrętów na tej trasie, są dobrze wyprofilowane i nie niosą ze sobą ryzyka, niemniej wypadki do których tam “ciąle” dochodzi to powód ludzkiej głupoty, bo “shitcarem” nie leci się na łysych kapciach 90 albo więcej i nie takim wózkiem. Ja jeżdżę zarówno autem jak i motorem, te łuki tam spokojnie można pokonać z prędkością 120-140, tylko jedną ręką trzymać kierownicę przy okazji gadać przez telefon i parę innych jeszcze wątków powodują, że wypadki się tam sieją. Niektórzy jadąc myślą, inni myślą jadąc, niby szczegól ale jak istotny! Szkoda człowieka, może matki, napewno córki, może żony ale z niczego się ten wypadek nie wziął.

 5. Vandriver odpowiedz

  Jechała o wiele za szybko, pamiętam jak mnie wyprzedziła. Jednak moim zdaniem główną przyczyną jest wadliwa konstrukcja tego zakrętu i to w obu kierunkach. Widok tej kobiety nie do odzobaczenia.

  1. boro odpowiedz

   czy byłeś światkiem tej tragedii ? co to znaczy widok tej kobiety nie do….to moja….:((

 6. Anka odpowiedz

  50 km/h nie jechała….

 7. Karol odpowiedz

  Zarzucić niedostosowanie prędkości do warunków jazdy jest sprawą najprostszą. Trudniej zauważyć, że zakręt jest źle oznaczony (wymaga ograniczenia prędkości), źle wyprofilowany oraz prawdopodobnie posiada złą nawierzchnię. Jest to bardzo częste miejsce wypadków z powodu poślizgu.

  1. znikająca trase odpowiedz

   Jeśli by kierowcy dostosowali się do znaków (ze luk,ze ograniczenia ) by było mniej tam wypadków … Z drugiej strony ,który kierowca miał tam wypadek czy też kolizje jadąc pierwszy raz ta trasa ? Z tego co słyszałam wszyscy z okolic Zegrza więc ten teren znają, ale jak chcą z siebie Kibice zrobić .. A nawierzchnia jest taka sama jak przez kolejne jakieś 4 km ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *