SIATKÓWKA. Passo trwaj! – Legionovia – KSZO 3:0

2018-01-22 3:24:06

Radość naszych siatkarek zrozumiała Fot. FotoMiD

Trwa bardzo dobra passa zespołu Legionovii w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. W nowym roku podopieczne Piotra Olenderka tylko wygrywają. Po dwukrotnym wyjazdowym, tie-berakowym 3:2, w sobotą nasze siatkarki, w Arenie Legionowo wygrały za trzy punkty, pokonując drużynę z Ostrowca Świętokrzyskiego 3:0


Anna Miros z trudem i sporadycznie przedzierała się przez legionowski blok Fot. FotoMiD

Po godzince z niewielkim prysznicem było już po zawodach. Jeśli nie był to mecz „do jednej bramki” do supremacja legionowskiego zespołu nie podlegała dyskusji, ani przez moment nie była też zagrożona Team A. Grabowskiego po odejściu Agnieszki Rabki do Rzeszowa, ma kłopoty na pozycji rozgrywającej. Nie pomogło doświadczenie takich siatkarek jak Anna Miros czy Natalia Skrzypkowska. Dominowała w tym meczu Legionovia, a trener P. Olenderek na tyle był zadowolony postawy swojego zespołu, że nie zmienił wyjściowego składu ani na jotę.

Mina i zaciśnięta pięść Piotra Olenderka mówią wszystko Fot. FotoMiD

Trzy tegoroczne wygrane sprawiły, że dorobek Legionovii wzrósł do 15. Punktów i wywindował zespól na 10 miejsce w tabeli. W tym tygodniu przed naszymi siatkarkami dwa kolejne spotkania wyjazdowe. W środę w Pucharze Polski zmierzą się z Solną Wieliczka, a w niedzielę w Rzeszowie powalczą o kolejne punkty w LSK z miejscowym Developresem


Rozgrywa, MVP sobotniego spotkania, Paulina Szpak Fot: FotoMiD

Legionovia – KSZO 3:0 (25:18, 25:19, 25:15). Legionovia: Szpak (7), Mielczarek (7), Pacak (9), Jasek(11), Damaske (16), Alagierska (8) Korabiec (libero)
Dla KSZO najwięcej pubjtów zdobyłu: 11- Aleksandra Wańczyk, 7 – Anna Miros, 6 – Natalia Skrzypkowska.

Przyjmuję Ania Korabiec, legionowskie libero Fot. FotoMiD

Atakuje Małgorzata Jasek Fot: FotoMiD

Bez Marka Bąka
Zarząd Legionovia S.A. i Legionowskiego Towarzystwa Siatkówki Legionovia informuje, iż po wieloletniej wspólnej pracy z roli wiceprezesa i wszelkich innych funkcji w klubowych strukturach zrezygnował pan Marek Bąk. Dziękujemy mu za trud włożony w rozwój legionowskiej siatkówki – czytamy w oświadczeniu zarządu klubu – i życzymy wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym.

(jb)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *