SKRZESZEW. Nie żyje 25-latek. Makabryczny wypadek przy Nowodworskiej

2021-07-08 12:41:26

W środę (7 lipca) na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej i Polnej w Skrzeszewie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niestety pomimo wysiłków służb ratunkowych w wyniku odniesionych obrażeń zmarł 25-letni mężczyzna

Jak relacjonowała Straż Pożarna, około godz. 18.00 otrzymali zgłoszenie dot. wypadku drogowego w okolicy skrzyżowania ul. Nowodworskiej (DW631) i Polnej. Z informacji wynikało, że zderzyły się dwa samochody osobowe: Mercedes oraz Chevrolet.
W wyniku czołowego zderzenia oba auta były bardzo mocno rozbite. Siła uderzenia była na tyle duża, że silnik jednego z aut został znaleziony kilka metrów dalej. Strażacy byli zmuszeni używać narzędzi hydraulicznych w celu uwolnienia zakleszczonych w pojazdach dwóch osób. Najpoważniejsze obrażania odniósł siedzący za kierownicą Mercedesa 25-latek. W czasie akcji ratunkowej był nieprzytomny. Po uwolnieniu z wraku pojazdu pomimo starań najpierw strażaków, a później załóg karetek nie udało się uratować młodego mężczyzny. Dwóch pozostałych uczestników wypadku, kierowca Chevroleta i pasażer Mercedesa zostali przewiezieni do szpitala.

 

W związku ze śmiercią mężczyzn na miejsce został wysłany prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca oraz przebieg tego dramatycznego zdarzenia. Utrudnienia na trasie trwały kilka godzin.
W czwartek (8 lipca) dowiedzieliśmy się, że Prokuratura Rejonowa w Legionowie nie udziela informacji w tej sprawie do chwili przesłuchania przebywających w szpitalu pozostałych dwóch uczestników wypadku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że jeden z kierowców mógł znacznie przekroczyć prędkość.

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. Petrus odpowiedz

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *