SPORT SZKOLNY. Komornica górą!

2016-06-08 12:21:14

Pod patronatem Starosty Legionowskiego odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Legionowskiego w Lekkiej Atletyce.

W zawodach startowało pięćdziesięciu ośmiu uczniów i uczennic reprezentujących: 2 LO w Legionowie, Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Siwińskiego w Legionowie, Zespół Szkół w Wieliszewie – LO w Komornicy.

Ze względu na złe warunki atmosferyczne (duży opad deszczu) oraz bezpieczeństwo zawodników komisja sędziowska odwołała biegi sztafetowe. Do klasyfikacji końcowej szkół liczone były pozostałe konkurencje lekkoatletyczne, takie jak 100 i 800 m i 1000 m, pchnięcie kulą, skok w dal. Z protokołu mistrzostw przesłanych nam przesłanych nam przez organizatorów zawodów, nauczycieli Annę Borkowską i Mariusza Szłodę wynika, że:

W klasyfikacji generalnej dziewcząt najlepszymi okazały się lekkoatletki z LO w Komornicy, Także w klasyfikacji chłopców zwyciężyła Komornica. W sumie więc w łącznej klasyfikacji generalnej (dziewczęta plus chłopcy) triumfowało Liceum Ogólnokształcące z Komornicy, przed PZPS w Legionowie i legionowskim 2 LO.

(red.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *