Szybkie sprzątanie domu – odkurzacze centralne Beam

2022-08-26 8:28:00

Niezawodne odkurzacze centralne do domu

Nawet bardzo zaawansowane technologicznie odkurzacze przenośne nie są w stanie pozbyć się wszystkich alergenów, drobnoustrojów oraz roztoczy z naszego domu. Ponadto tradycyjne odkurzacze przenośne nie gwarantują tego, że zassany kurz oraz nieczystości nie znajdą się z powrotem w mieszkaniu. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda po zastosowaniu odkurzaczy centralnych marki Beam. Wówczas można skutecznie pozbyć się z domu roztoczy oraz kurzu. Natomiast zassane podczas sprzątania powietrze zostaje całkowicie wydmuchany na zewnątrz domu. Dlatego jest to idealna propozycja dla alergików, którzy wówczas mogą pozwolić sobie na zdrowe oraz głęboki oddech. Jednak nie tylko alergicy powinni dbać o świeże powietrze w domu. Alergeny zawarte w kurzu mogą być niebezpieczne dla zdrowia wszystkich mieszkańców. Dlatego jeżeli w domu znajdzie się odkurzacz centralny dam nie trzeba będzie już recyrkulować powietrza wraz z kurzem podczas sprzątania. W ten sposób można pozbyć się uciążliwego kurzu oraz roztoczy zyskując gwarancję idealnej czystości. Odkurzacze centralne sprawdzają się nawet w sytuacji, kiedy w domu nie znajduje się dywany oraz wykładzina. Są one najbardziej skuteczną metodę na sprzątanie podłogi, niezależnie od rodzaju jej powierzchni. Odkurzacze centralne Beam to silna moc ssania, która jest nieosiągalna w przypadku systemów przenośnych lub nawet autonomicznych.

Dlaczego warto kupić odkurzacz centralny Beam?

Odkurzacze centralne Beam np beam sc 398 to sprawdzone urządzenia, które od lat cieszą się zaufaniem klientów. Są to odkurzacze, które gwarantują niezawodność oraz maksymalny wybór rozwiązań w zakresie konstrukcji. Można usuwać nimi zarówno sierść zwierząt, włosy, większe zanieczyszczenia, ale także mikroskopijne drobinki kurzu. Odkurzacze centralne Beam są bardzo proste w obsłudze, gdyż wystarczy tylko włożyć wąż do gniazda ssawnego, który jest zamontowany w ścianie. Po czym od razu można rozpocząć sprzątanie bez dodatkowych przygotowań. Natomiast w sprzątanym pomieszczeniu nie słyszy się pracy odkurzacza, który jest zamontowany w wybranym pomieszczeniu gospodarczym. Natomiast zasysane podczas sprzątania powietrze w całości usuwane jest na zewnątrz budynku. Dzięki czemu można pozbyć się kurzu oraz roztoczy. Z kolei większe zanieczyszczenia gromadzone są w zbiorniku umieszczonym w jednostce centralnej. Można usuwać je co pewien czas, wyrzucając do śmieci w sposób standardowy. Pojemnik ma stosunkowo dużą pojemność, przez co można go opróżnić nawet tylko 1 lub 2 razy w ciągu roku, w zależności od potrzeb. Odkurzacze centralne idealnie pasują zarówno do większych domów jak również do małych domów jednorodzinnych. Są niezwykle proste w obsłudze, gdyż nie wymagają podłączenia do prądu ani przenoszenia uciążliwej jednostki. Wystarczy jedynie zamontować wąż giętki, aby móc rozpocząć sprzątanie. Jest znacznie bardziej komfortowe aniżeli próby sprzątanie tradycyjnymi przenośnymi odkurzaczami. Jednak na instalację odkurzacza centralnego należy zdecydować się podczas generalnego remontu lub już na etapie budowy domu.

Komentarze

1 komentarz

  1. Marta odpowiedz

    To chyba bardziej się opłaca na dużych powierzchniach. Ja mam tylko dwa pokoje, więc roomba radzi sobie super i bez takiego centralnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *