TRIATHLON. Bartosz Latawiec z Legionowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

2022-05-30 2:04:27

Przez cały weekend nad jeziorem Jaroszewskim triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach cyklu CIECH Tri Tour. Pobijali życiówki i rekordy trasy, a emocje na mecie rozpalały kibiców. Reprezentant Legionowa przywiezie do domu złoty medal

O sportowcach trenujących triathlon mówi się, że to ludzie z żelaza. W każdym starcie pokonują kilkadziesiąt kilometrów biegnąc, jadąc na rowerze i płynąc. Tegoroczne zawody były dodatkowo wymagające – zawodnicy stanęli na starcie jubileuszowej 10. Edycji, w powietrzu było czuć wyjątkową atmosferę i dodatkową motywację do ustalenia jak najlepszego wyniku.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na dwóch dystansach drużynowych (56,5 km oraz 112,99 km). W niedziele warunki do startu były wyjątkowo dobre. Jubileuszowa atmosfera przyciągnęła wielu kibiców, którzy dodatkowo podgrzewali atmosferę. W niedzielę, 29.05.2022 r., Bartosz Latawiec z Legionowa wywalczył złoty medal na dystansie 56,5km w kategorii mężczyzn 40-44 lat.

Kolejne triathlonowe zmagania już za dwa tygodnie w Charzykowych. Miejmy nadzieję, że atmosfera na zawodach będzie również tak samo wspaniała jak miało to miejsce teraz w ostatni weekend maja w Sierakowie.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    A ja mam nadzieję że nie zgarnie go policja jak będzie trenował biegnąc po prawej stronie szosy. Myślicie że podobnie jak tej z babie Kozidrak z Bajmu prokurator ograniczy karę za “wybitne osiągnięcia” – tutaj sportowe a nie muzyczne ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *