Facebook
Udany weekend i urlop

2018-04-30 12:19:54

Każdy z Nas czeka z utęsknieniem na wymarzony odpoczynek, który pozwoli Nam naładować akumulatory na kolejne tygodnie pracy. Bardzo często jest tak, że nie mamy pomysłu gdzie pojechać? Co robić w danym miejscu? jak zorganizować sobie czas? Z pomocą przychodzi portal myAttractions.pl

 

Zaplanuj cały weekend, nie tylko nocleg.

Wiele razy każdy z Nas słyszał od swoich przyjaciół, że wyjazd bł fajny, ale czasami nie było co robić. Czy tak musi wyglądać nasz wolny weekend lub urlop? Oczywiście, że nie. Dlatego też powstał portal myAttractions.pl, w którym znajdziesz wszystkie atrakcje w danym miejscu, nie tylko zakwaterowanie jak na większości portali. Wybierając konkretne miejsce, od razu pojawi Ci się cała lista atrakcji i ciekawych miejsc w pobliżu. Na mapie możesz zobaczyć jaka odległość dzieli Cię od konkretnej rozrywki. Jakie rozrywki miejsce, atrakcje na naszym portalu?

  • hotele;
  • restauracje;
  • aquaparki;
  • rozrywka: kręgle, parki linowe,tory kartingowe, escape roomy i inne;
  • muzea i wystawy;
  • szlaki i trasy turystyczne;
  • coś dla urody (SPA, medycyna estetyczna, salony piękności)
  • kulturę i sztukę;
  • obiekty sportowe;
  • i inne;

Z Nami nie będziesz się nudzić, bo zaplanujesz swój czas dokładnie, wybierając konkretne miejsca, w których nie da się nudzić. Oczywiście z biegiem czasu atrakcyjnych miejsc na myAttractions.pl będzie przybywać, ponieważ portal nieustannie się rozwija. Zaglądaj do Nas regularnie, ponieważ będziemy przedstawiać liczne rabaty i zniżki, które nie mogą przejść Ci koło nosa.

myAttractions.pl dla firm

Jeśli jesteś właścicielem hotelu, restauracji, baru, parku linowego, wystawy lub czegokolwiek innego, co wzbudza zainteresowanie i powoduje, że czas turystom i osobom zamieszkującym lokalne tereny mija szybciej to Nasz portal jest właśnie dla ciebie. Jak dodać ofertę do myAttractions? Kliknij na przycisk “Dodaj nowe miejsce”. Podaj wszystkie szczegóły. Pamiętaj czym więcej szczegółów takich jak: godziny otwarcia, dokładny opis i zdjęcia tym lepiej. U nas nie musisz się liczyć z żadnymi ograniczeniami. Możesz przesłać dowolną ilość zdjęć. Ponadto po utworzeniu wizytówki swojego miejsca możesz sprawdzić na podglądzie jak wygląda. Jeśli chcesz coś zmienić, zmieniasz zanim zatwierdzisz.

No dobrze, ale ile to kosztuje? Nie czekaj, bo dodawanie miejsc jest wciąż darmowe. Skorzystaj z tej opcji i zdobądź nowych klientów, którzy będą do Ciebie wracać, bo zapewniasz im ciekawą rozrywkę. Po dodaniu oferty, wpis zostaje sprawdzony, aby potwierdzić autentyczność danego miejsca. Jeśli wszystko się zgadza to akceptujemy. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniej kategorii, a uważasz, że twoja atrakcja nadaje się na nasz portal to napisz. Utworzymy ją specjalnie dla Ciebie.

Komentarze

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *