W NAJNOWSZYM NUMERZE: Prezydencki desant na osiedle Piaski

2020-11-12 12:34:27

Fragment okładki wydawanego przez Urząd Miasta miesięcznika Puls Miast

Radni z ugrupowania prezydenta uaktywnili się na osiedlu Piaski. Obiecują realizację tych samych obietnic, które kilka lat temu składał prezydent Smogorzewski. Ale oczywiście nie zostały one zrealizowane. Czy tym razem także chodzi o uzyskanie przyzwolenia mieszkańców na budowę nowych bloków?

. – “Myślę, że znów chodzi władzom tylko o budowę tego bloku przy parkingu wielopoziomowym. Ponadto na osiedlu jest jeszcze dużo wolnej przestrzeni, którą prezydent z przyjemnością chciałby zabudować kolejnym blokiem. Naobiecują abyśmy nie robili szumu i nie protestowali, a potem jak zrobią swoje i zbudują blok, znów pokażą nam, tak jak poprzednio figę z makiem” – mówi mieszkający na osiedlu pan Tadeusz.

Więcej o tej sprawie przeczytacie w bieżącym numerze tygodnika Mazowieckie To i Owo (TiO 46/2020) już w kioskach

Komentarze

2 komentarze

  1. Victor odpowiedz

    Edyto, na prawdę wierzysz w to, że ci ludzie robią coś z myślą o korzyściach tego osiedla??? Jeśli tak to gratuluję Ci tej wiary, jaj jej nie mam.

  2. Edyta odpowiedz

    To chyba z korzyścią dla osiedla, jeżeli się uaktywnili. A swoją drogą czy dostali mandaty za brak maseczek? Od miesiąca powiat jest w czerwonej strefie co oznacza że także na powietrzu maseczki należy mieć założone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *