WIELISZEW. “Nie wszystko ROMA co się świeci” – spektakl

2018-06-09 8:08:44

W niedziele 10 czerwca br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie odbędzie się spektakl pt. “Nie wszystko ROMA co się świeci”. Bilety do odbioru w Ośrodku Kultury w Wieliszewie (Łajski, ul. St. Moniuszki 2). Cena biletu 10 zł

Jak sprawić, aby Twoja wybranka poczuła się księżniczką? Czy związek z długim stażem musi być pozbawiony pikanterii? Czym skutkować może niewielka pomyłka? Tego wszystkiego dowiecie się kolejno w sobotę, 21 kwietnia oraz w niedzielę, 13 maja, za sprawą wystawianego w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie musicalu Teatru Muzycznego “Pod Pretekstem”!
To kolejne dziecko młodych, zdolnych artystów Teatru Muzycznego “Pod Pretekstem”, których poprzedni musical “Dziewczyny lubią BOND” wywołał olbrzymie zainteresowanie wśród lokalnej publiczności pięciokrotnie zapełniając sale widowiskowe w Wieliszewie i Legionowie. Jako młodzi ludzie z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym, przy wsparciu Ośrodka Kultury w Wieliszewie, tworzą spektakle muzyczne, eksperymentując z formą i wzbogacając je o teatr tańca, kabaret czy improwizację.

Musical “Nie wszystko Roma co się świeci” to historia kilku kobiet, które za sprawą pięknej Romy poddają się metamorfozie, stając się księżniczkami – każda na swój sposób. W opowieści tej nie zabraknie również czegoś dla amatorek wdzięków Panów, którzy zrobią niemalże wszystko, aby być godnymi swoich dam rycerzami.

Reżyseria: Karina Warnel
Choreografia: Karina Warnel
Scenariusz: Andrzej Sieg, Michał Dąbrowski na podstawie “Księżniczka na opak wywrócona” Pedro Calderóna de la Barca
Realizacja dźwięku i oświetlenia: Marcin Żaluk, Dominika Bisialska
Kostiumy: Agnieszka Kruczek

Wystąpią dla Was: Agnieszka Kruczek, Andrzej Sieg, Karina Warnel, Adrian Haraburda, Katarzyna Szpinda, Jakub Winnicki, Oliwia Maciejewska, Bartosz Kamińśki, Karolina Walkiewicz, Michał Łobejko, Oliwia Warnel, Urszula Dąbrowska, Angelika Skurzyńska.

Kiedy: 21 kwietnia (sobota), godzina 18:00 oraz 13 maja (niedziela), godz. 18:00
Gdzie: Sala Koncertowa im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie
Bilety: w cenie 10 zł do nabycia od 12 kwietnia w Ośrodku Kultury w Wieliszewie (ul Stanisława Moniuszki 2 Łajski)
Wcześniejszej rezerwacji można dokonać poprzez kontakt: kultura@wieliszew.pl lub tel. 22 782 20 02

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *