WIELISZEW. Ukrywał się przez 4 lata…

2018-10-23 11:55:38

Policjanci zatrzymali 33-letniego Adama C. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi. Adam C. ukrywał się ponad cztery lata.

Nie chciał odbyć kar, które wymierzył mu sąd za znieważenie wieliszewskich policjantów w 2012 roku i kradzież dokonaną rok później. Zatrzymany najbliższe piętnaście miesięcy spędzi w jednym z warszawskich zakładów karnych.

Adam C. został skazany na 15 miesięcy więzienia, jednak skutecznie unikał wykonania orzeczenia Sądu, który skazał go na karę pięciu miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie wieliszewskich policjantów w 2012 roku oraz dziesięciu miesięcy, za kradzież , do której doszło rok później. Od czerwca 2014 roku był  już poszukiwany. Listy gończe wydał Sąd Rejonowy w Legionowie. Sprawą zajęli się legionowscy kryminalni, jednak Adam C. skutecznie unikał policjantów.

W środę (19.10) legionowscy kryminalni przy jednym z budynków wielorodzinnych w Warszawie prowadzili obserwację i tuż po godzinie 20.00 na klatce schodowej budynku zatrzymali 33-letniego Adama C. Mężczyzna był bardzo zaskoczony ich działaniem, bo nie spodziewał się zatrzymania, które przebiegło bardzo sprawnie.

W piątek Adam C. trafił do jednego z zakładów karnych w Warszawie, gdzie spędzi najbliższe 15 miesięcy.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *