WIELISZEW. Wyrzucił marihuanę

2016-08-04 2:55:07

Policjanci z komisariatu w Wieliszewie zatrzymali 21-letniego Pawła S. Wcześniej podczas legitymowania na widok funkcjonariuszy mężczyzna próbował pozbyć się działki marihuany. Torebkę z suszem roślinnym funkcjonariusze bezzwłocznie zabezpieczyli, a 21-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci patrolując Wieliszew w okolicy ul. Modlińskiej o godz. 23.00 zauważyli idące dwie osoby. Postanowili wylegitymować mężczyzn. W tym momencie 21-letni Paweł S. zaczął zachowywać się nerwowo. Wyjął z kieszeni torebkę foliową z suszem roślinnym i odrzucił ją na pobocze. Nie uszło to uwadze policjantów, którzy temu zapobiegli i odebrali mężczyźnie narkotyki.

Marcin O. został zatrzymany do wyjaśnienia. W komendzie susz został zbadany i okazało się, że jest to marihuana. Policjant dochodzeniowo-śledczy przesłuchał 21-latka i przedstawił mu zarzut posiadania środków odurzających. Młody mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za przestępstwo grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *