WIELISZEW. Płynął i zniknął pod wodą. Utonął 19-letni mężczyzna

2022-06-28 12:38:50

W poniedziałek (27 czerwca) do służb ratowniczych na terenie powiatu wpłynęła informacja o młodym mężczyźnie, który zniknął pod wodą w pobliżu plaży w Wieliszewie

Do zdarzenia doszło około godz. 20.00 w rejonie ul. Bobrowej i Jaśminowej. Z relacji spacerującej z mężczyzną kobiety wynikało, że mężczyzna wszedł do wody i odpłynął na odległość 20-30 m od brzegu.
W pewnej chwili kobieta straciła go z oczu. Dziewczyna najpierw samodzielnie podjęła próbę poszukiwań 19-latka. Kiedy ta nie przyniosła skutku, zadzwoniła pod numer alarmowy.
Około godz. 21.20 do służb dotarła informacja o zaginięciu 19-latka. Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej. W poszukiwaniach udział brały 4 łodzie oraz legionowski WOPR i Policja.
Po kilku godzinach poszukiwań przy użyciu m.in sonaru kilkanaście metrów od pomostu na plaży w Wieliszewie ratownicy LWOPR odnaleźli ciało 19-latka. Służby swoje działania zakończyły około godz. 2.30.

Można domniemywać, że prokuratura rozpocznie śledztwo z art. 155 kodeksu karnego czyli nieumyślne spowodowanie śmierci.

Fot. materiał video TVNWarszawa

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    No to trzeba zalew zegrzyński oskarżyć z Art. 155. Jak okaże się winny to do więzienia będzie ciężko ,ale to się po prostu wodę z niego spuści. No problem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *