Wkrótce ruszy rozbudowa Galerii Maxim – nowoczesnego centrum handlowego w Legionowie!

2021-05-20 9:21:05

Już niedługo Dom Handlowy Maxim zmieni swoje oblicze. Dzięki uchwalonemu nowemu miejscowemu planowi zagospodarowania przestrzennego, właściciel obiektu PIR sp. z o.o. przebuduje i rozbuduje Galerię Maxim.

Galeria Maxim po rozbudowie będzie największym nowoczesnym centrum handlowym w dynamicznie rozwijającym się mieście Legionowo. Aktualna galeria zostanie zmodernizowana tak aby tworzyć spójny projekt z dobudowywanym do niej parkiem handlowym.

W całym projekcie na powierzchni najmu ponad 10 tys. mkw. znajdzie się ok. 35 sklepów znanych i lubianych marek sieciowych i lokalnych, urozmaicona oferta modowa i gastronomiczna, supermarket, klub fitness oraz kawiarnie i punkty usługowe. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ok 250 miejsc.

Atrakcyjna lokalizacja Galerii w centrum miasta przy ulicy Siwińskiego
w pobliżu Urzędu Miasta, przy największym targowisku miejskim i w otoczeniu osiedli mieszkaniowych zapewni rozległą strefę zasięgu i wysoką odwiedzalność galerii przez mieszkańców miasta i całego powiatu – liczącego ok. 115 tys. osób.

Inwestorem obiektu jest spółka PIR sp. z o.o.

Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Komentarze

4 komentarze

 1. tadek odpowiedz

  Miała być wcześniej wielka galeria handlowa teraz robią jakiś Park Handlowy, który zajmie tylko 1/4 terenu, A co zresztą? Skończy sie na tym, że jakiś deweloper zbuduje kolejne bloki, Bo mieszkań cały czas brakuje w Legionowie

  1. Mart odpowiedz

   Reszta terenu to stacja traffo, ktorej na wizualizacji, z powodów estetycznych, zabrakło 🙂

   1. Daro odpowiedz

    Może inwestor dostał zgodę na rozbiórkę tej stacji
    Skoro na Jana Pawła dostali zgodę na rozbiórkę czynnej stacji…..

    1. Victor odpowiedz

     Tak a propos, przydałaby się jakaś informacja czy sprawa stacji na Jana Pawla została uregulowana przez PGE? Boję się, że jest cisza bo nic się nie robi w tym temacie aż do kolejnej awarii i odcięcia ludzi od prądu. Może Szanowna Redakcja da jakiegoś newsa w tym temacie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *