Facebook


Z OSTATNIEJ CHWILI. Radni sterroryzowali wójta Jabłonny

2018-09-25 8:19:52

 

We wtorek niezadowoleni członkowie Komisji Budżetowej Gminy Jabłonna, wtargnęli do gabinetu wójta Jarosława Chodorskiego. W pokoju doszło do przepychanek, po czym wezwano policję

Sytuacja w Gminie Jabłonna z dnia na dzień staje się coraz bardziej napięta. We wtorek 25 września na obrady komisji budżetowej rady gminy Jabłonna odbywały się w Chotomowie. Według relacji radnych, na obrady komisji nie przybyli pracownicy Urzędu Gminy, których obecność była konieczna dla pracy komisji. Z tego powodu radni przerwali obrady i postanowili, że dokończą je Jabłonnie w Urzędzie Gminy. Członkowie komisji budżetowej na czele z Witoldem Modzelewskim mieli wejść do gabinetu wójta. Zastępca wójta miała zażądać aby opuścili gabinet. Na miejsce wezwano policję. Z informacji podanych przez Urząd Gminy Jabłonna wynika, iż: „W związku z wtargnięciem dzisiaj Radnych Gminy Jabłonna Witolda Modzelewskiego i Arkadiusza Syguła do gabinetu Wójta oraz okupowaniem sekretariatu przez Radnych Świątko, Gałecką i Zielińskiego oraz usiłowaniem wtargnięcia mieszkańca gminy Andrzeja Zawadzkiego, Wójt wezwał Policję celem złożenia stosownego zawiadomienia. W związku z powyższym zostanie złożone powiadomienie o popełnieniu przestępstwa.”

KT/ML

Komentarze

19 komentarzy

 1. Tutenchotomowianinl odpowiedz

  Szanowny panie Krzysztofie a zna pan to……….Jeżeli sami nie nadamy rzeczom jakiegoś charakteru, utoniemy w tej nijakości.
  Sławomir Mrożek (z książki Tango)……;)

  1. Krzysztof Jasiński odpowiedz

   Tak, znam.
   Mrożek semper vivens.
   Mogę tylko powiedzieć, że próbowałem zawalczyć z tym przypadkiem głupoty. Ale przegrałem z kretesem. Okazała się bezgraniczna, … jak wszechświat.
   Pozostał niesmak.
   Krzysztof Jasiński

 2. Krzysztof Jasiński odpowiedz

  Żałosna groteska,
  Właściwie od prawie czterech lat, czyli od początku obecnej – kończącej się wreszcie – żałosnej kadencji, zarówno radni Rady Gminy Jabłonna (a przynajmniej znaczna ich większość) oraz Wójt Gminy Jabłonna, w trudzie i znoju starali się, aby nie było między nimi żadnej służącej naszemu dobru wspólnemu współpracy. Od co najmniej kilkunastu miesięcy już właściwie obie strony osiągnęły sukces, bo w praktyce tej współpracy nie ma, a trwa jedynie nieustający konflikt, czego kolejnym tylko świadectwem była ostatnia „wizyta” radnych w gabinecie wójta.
  …Chociaż z jednym niechlubnym wyjątkiem: zarówno wójt jak i radni kilka miesięcy temu zgodnym aktem bezgranicznej głupoty wyrzucili w błoto ponad dwa i pół miliona publicznych pieniędzy kupując od PAN działkę, którą można było (przy odrobinie zaangażowania) pozyskać na rzecz gminy bezkosztowo.
  Dzisiaj już właściwie „nie dziwi nic”
  Krzysztof Jasiński

 3. Stasiek odpowiedz

  Nie ma i może już nigdy nie będzie gorszego składu Rady Gminy niż obecny. Destrukcja praktycznie na każdej sesji, pospolite prostactwo ze strony wielu i często zwykle chamstwo to jedyne na co było stać tych ludzi. Mielismy ciągle ten sam spektakl jak taczki, utarczki słowne , pokaz cwaniactwa tylko gdzie w tym wszystkim praca dla ludzi. Gdzie w tym wszystkim Przewodniczący nie mógł być inny bo wybrany przez ten skład. Wielki wstyd dla gminy, powiatu, Mazowsza.

 4. Wojtek K. odpowiedz

  Tak, tak – wybierzcie sobie Chodorka ponownie a wtedy odbije mu już zupełnie 🙂
  Naprawdę wierzycie że przy innym składzie osobowym rady gminy nie powtórzą się obecne awantury? Nie łudźcie się. 🙂

 5. Karmazyn odpowiedz

  Banda wieśniaków i chamów przy stole nie umieją się zachować podzas zebrań kiepuja pety w filiżankach do kawy czy w szklankach co dopiero w urzędzie. Emocje ma każdy a u nich to jak na Ukrainie czy na Białorusi promitywy

 6. opis odpowiedz

  akktualny opis do zdjecia…zesr….ła sie bida i płacze……..

 7. alka odpowiedz

  obecny wójt jeśli nie ma kwalifikacji i doświadczenia do prowadzenia takiego urzędu, to powinien przynajmniej jakimis kursami się doszkalać….pytanie- czy w swej kadnencji zrobił chociaż jeden???…
  no comments..

  1. Wojto odpowiedz

   A Ja mam super droge za kadencji tego Wójta 😀

 8. Do odpowiedz

  Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takiego zachowania panów radnych i żadne fakty tego nie złagodzą.

 9. benek odpowiedz

  Jolu takie słowa kobiecie nie przystoja, a po wtóre o jakich sukcesach Leon napisał, bo jakos ich nie widać, nie slychac a czuc to smród ktory pmału sie unosi nad panem Chodorskim.

  1. Jolka odpowiedz

   A, ty wiesz synku co potrafi kobieta jak się wkurzy? 🙂

   1. benek odpowiedz

    rozdziawić wargi….. ze zdziwienia ?

 10. Jola odpowiedz

  A, czego tu wymagać od tego chamstwa, kultury, dyskusji,opanowania? Nerwy im puszczają i tyle. Mam nadzieję, że ta kadencja będzie ich ostatnią.

 11. Leon odpowiedz

  Mówiłem już wcześniej kim jest to całe wspaniałe towarzystwo Radnych na czele z
  Panem Modzelewskim. Wystarczy tylko popatrzeć to „widać, słychać i czuć”. Nie wytrzymują napięcia bo wójt ma sukcesy więc co ponownie stary temat tych Panów taczki bo cóż oni mieli przez całą kadencję do zaproponowania. Ale Panowie już nie długo.

 12. alka odpowiedz

  uważam,że radni i tak są spokojni….bo jak długo jeszcze można trzymać na urzędzie takiego prymitywa, który paralizuje rozwój tak fajnej gminy jaką jest Jabłonna…ja na ich miejscu byłbym bardziej radykalny, za bety i na bruk…..ten niedokończony, który robią od miesięcy na modlińskiej….

 13. jaja jak berety odpowiedz

  po stracie płynnosci finansowej czas na płynnośc emocji 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *