ZA MIEDZĄ. Pomóż Baremu stanąć na nogi. Zbiórka na kosztowną operację

2020-06-22 4:50:40

Psiak Bary został porzucony przez właściciela, prawdopodobnie ze względu na stan zdrowia. Miał zupełnie zdeformowane łapki. Przeszedł dwie skomplikowane operacje ortopedyczne i w końcu może chodzić. Żeby poruszać się bez bólu, potrzebne mu jest wzmocnienie stawów syntetyczną wiskoprotezą NOLTREX. A zabieg musi być powtórzony


Do fundacji Znajdki z Radzymina, pies Barry trafił ponad rok temu. Został porzucony na niezamieszkanej posesji. Ktoś pozbył się bardzo chorego psa, który z trudem chodził na powyginanych łapkach…Na zdjęciach z tamtego okresu nie widać, jak bardzo ten pies cierpiał. Sposób, w jaki się poruszał, był naprawdę wstrząsający. Po badaniach, prześwietleniach i rezonansie okazało się, że zmiany są tak poważne, że bez interwencji chirurgicznej pies wkrótce przestanie chodzić. Decyzja o operacji nie była łatwa. Nikt nie dawał gwarancji, że się uda a jej koszt był ogromny. Barry przeszedł dwa skomplikowane zabiegi w odstępie kilku miesięcy. Po wygojeniu ran w końcu mógł poruszać się bez bólu. Podczas operacji Psiakowi wszczepiono tytanowe szyny zapobiegające wyginaniu kości. Niestety, na kolejnej wizycie kontrolnej okazało się, że potrzebne jest wzmocnienie stawów syntetyczną wiskoprotezą NOLTREX. I zabieg musi być powtórzony. To zapewni Barry`emu komfort życia na najbliższe 2 lata. Koszt JEDNEGO podania preparatu Noltrex to ponad 1500 zł.

Fundacja zbiera na:

  • dwa zabiegi wstrzyknięcia płynnej endoprotezy mazi stawowej: 3 140 zł,
  • półroczny zapas wysokiej jakości karmy (około 188 zł miesięcznie): 1 128 zł.

Łącznie potrzeba 4 268 zł, żeby zapewnić mu odpowiednią opiekę i leczenie. Zbiórkę na pieska prowadzona jest na portalu facebook. Wesprzeć można również robiąc przelew.

Numer konta:  61 1160 2202 0000 0002 3169 0317
Tytuł przelewu: Barry – Znajdki
Dane odbiorcy: Fundacja Sarigato, ul. Vetulaniego 14/2.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *