ZA MIEDZĄ. Trzymając dziecko na rękach skoczyła do Narwi

2021-10-12 4:17:49

W sobotę (9 października) odbył się pogrzeb mamy i córeczki, których ciała tydzień wcześniej wyłowiono z Narwi. Oto oficjalny komunikat Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce w tej sprawie, który potwierdza, że doszło do tzw: rozszerzonego samobójstwa

“Prokuratura Rejonowa w Pułtusku prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie doprowadzenia w dniu 2 października 2021r. w Pułtusku do targnięcia się na życie własne oraz małoletniej córki Gabrieli K. przez Magdalenę K., tj. o czyn z art. 151 k.k.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że w dniu 2 października 2021r. około godziny 4.00 nad ranem Magdalena K. [39l.] przyjechała samochodem do Pułtuska w rejon kładki na rzece Narew. Była wraz z dzieckiem – pięcioletnią córką Gabrielą. Trzymając dziecko na rękach, poszła z nim na kładkę i skoczyła do rzeki Narew. Zwłoki małoletniej Gabrieli ujawnił wędkarz w rzece Narew na wysokości miejscowości Kacice. Zwłoki Magdaleny K. również zostały ujawnione przez wędkarza na wysokości miejscowości Strzyże. Czynności procesowe na miejscu znalezienia obu zwłok były wykonywane pod nadzorem prokuratora z udziałem biegłego patomorfologa. W trakcie oględzin zewnętrznych nie ujawniono na zwłokach żadnych obrażeń. W dniu 4 października 2021r. zostały przeprowadzone sekcje zwłok. Jak wynika z opinii biegłego patomorfologa, przyczyną zgonu matki i córki było utonięcie.”

red

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *