Facebook


ZEGRZE. Ochotnicy rozpoczną służbę w zegrzyńskim Centrum

2019-01-04 11:40:07

W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 7 i 8 stycznia 2019 r. odbędzie się przyjęcie ochotników, którzy rozpoczną szkolenie w ramach I turnusu służby przygotowawczej

W tych dwóch dniach ochotnicy zostaną przyjęci do odbywania służby przygotowawczej na potrzeby korpusu szeregowych. Czeka ich tutaj m.in. pierwszy żołnierski posiłek, spotkanie z psychologiem, wizyta u fryzjera, pobieranie mundurów i wyposażenia oraz zakwaterowanie w Ośrodku Szkolenia Podstawowego. Otrzymają oni także tytuł elewa i tym samym rozpoczną szkolenie podstawowe w trakcie którego poznają podstawy żołnierskiej służby. Dla tych młodych ludzi będzie to z pewnością początek ciekawej przygody z wojskiem, a także dla wielu z nich przepustka do zawodowej służby wojskowej.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy także przedstawicieli mediów. Akredytacje prowadzi oficer prasowy Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki kpt. Krzysztof Baran, nr tel. 722 380 054, e-mail: cslii.rzecznik@ron.mil.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej oraz numer telefonu kontaktowego.

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *