Facebook
Znamy datę otwarcia

2016-07-29 9:18:49

Budowa Galerii Handlowej HIT o powierzchni użytkowej ponad 15 tys. mkw. przebiega zgodnie z planem. Mimo to otwarcie kolejny raz przesunie się i nie nastąpi ono 25 sierpnia.

-Wynajmujący przesuwa  datę otwarcia Galerii Hit w Nowym Dworze Mazowieckim z powodu trwających prac adaptacyjnych lokali niektórych najemców. Dzięki zmianie daty, mieszkańcy od momentu otwarcia cieszyć się będą mogli szeroką ofertą oraz sklepami, które zaprezentują się w zupełnie nowych konceptach, co mamy nadzieję, wpłynie na osiągniecie jeszcze większej satysfakcji z zakupów– tłumaczą przedstawiciele galerii.

Od 21 maja natomiast, klienci mogą korzystać z oferty duńskiej sieci salonów z artykułami wyposażenia mieszkań – Jysk, która otworzyła sklep w parku handlowym przy Galerii HIT.

Oficjalne otwarcie galerii handlowej HIT nastąpi 7 października. Przedstawiciele galerii zapewniają, że jest to już data ostateczna i nie ulegnie zmianom.

Jak już wcześniej informowaliśmy w Centrum Handlowym Hit nie zabraknie takich sklepów i punktów usługowych, jak: Carrefour, H&M, CCC, Rossmann, Play, Empik, Smyk, Telepizza, McDonald`s i stacja Lotos itd. W środku obiektu znajdą się jeszcze dwie restauracje oraz kawiarnia i lodziarnia.

HIT zaoferuje też szeroką ofertę usługową – aptekę, punkt z prasą, biuro podróży, salony telefonów komórkowych, pralnię, salon fryzjerski, myjnię samochodową. Nieoficjalnie mówi się też, że jest tam szansa na kino.

Tygodnik Nowodworski

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *