Znieważył policjanta, groził pozbawieniem życia, zniszczył samochód i trafił do aresztu

2016-04-19 12:17:21

Policjanci z Serocka zatrzymali 26-letniego Sebastiana G., który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za poszukiwanym wystawiony był nakaz doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego, w celu odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna zanim trafił za kratki usłyszał jeszcze 5 zarzutów.

26-latek już dawno stanął przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd uznał go winnym popełnienia przestępstwa znieważenia policjanta i wydał wyrok. Jednak jego wykonanie nie doszło do skutku, ponieważ mężczyzna zaczął się ukrywać wiedząc, że trafi za kratki na 7 miesięcy. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia.

W sobotę 16 kwietnia, kiedy tylko policjanci z komisariatu w Serocku w centrum miasta na ulicy zauważyli idącego mężczyznę natychmiast go zatrzymali.

Jak się okazało mężczyzna związany był jeszcze z inną sprawą, nad którą pracowali policjanci. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 5 zarzutów: gróźb pozbawienia życia swojej znajomej, zniszczenia jej samochodu, telefonu, drzwi wejściowych do domu oraz kradzieży telefonu w marcu tego roku.

Mężczyzna trafił już do więzienia. Odbywając wyrok będzie czekał na kolejną rozprawę sądową. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *