LEGIONOWO. Nie żyje młody mężczyzna. Egzekucja na os. Młodych? [AKTUALIZACJA]

2023-03-18 10:01:42

W piątek (17 marca) przy ul. Olszankowej doszło do zabójstwa młodego mężczyzny. Policja zatrzymała 4 osoby mogące mieć związek ze sprawą

Jak informowały służby, po godz. 21.00 otrzymano zgłoszenie od mieszkańców o awanturze jaka miała mieć miejsce między blokami na drodze wewnętrznej przy ul. Olszankowej. Po przybyciu na miejsce policjanci znaleźli ciało młodego mężczyzny z głęboką raną ciętą szyi. Pomimo błyskawicznej, trwającej blisko godzinę akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Na miejscu do godz. 5.00 trwały czynności przy udziale prokuratury.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prócz  22-letniej ofiary w zdarzeniu udział brały jeszcze 4 inne osoby. W pewnym momencie jeden z uczestników wyciągnął nóż i poderżnął ofierze gardło. Na miejscu w jednym ze śmietników znaleziono najprawdopodobniej narzędzie zbrodni, którym okazał się nóż kuchenny. Policja zatrzymała 4 osoby w wieku od 20 do 30 lat.

Jak udało nam się dowiedzieć z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga prowadzone jest śledztwo z art 148 Kodeksu karnego czyli zabójstwo. – Dziś i jutro po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchane zatrzymane osoby mogące mieć związek ze sprawą – usłyszeliśmy z prokuratury. Na chwilę obecną prokuratura nie udziela więcej informacji.

Komentarze

2 komentarze

  1. Scavio odpowiedz

    Jaka władza w mieście – tacy mieszkańcy. Skądś przykład biorą. Zresztą na Osiedlu Młodych to w dużej mierze wyrzutki i patologia zamieszkuje, więc nie ma co się dziwić….

  2. Mieszczuch odpowiedz

    To miasto już schodzi na szczury, bo na psy to zeszło już dawno. W ratuszu można legalnie chlać wódę to co się dziwić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *