LEGIONOWSKI. Dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy mieli narkotyki
2020-04-14 10:55:15
W ręce stróżów prawa wpadły kolejne osoby posiadające narkotyki. Teraz 21-latka, 27 i 44-latek usłyszeli zarzuty za posiadanie środków odurzających
Do pierwszego zatrzymania doszło w Wieliszewie. W trakcie kontroli w ręce policji wpadła 21-letnia mieszkanka Warszawa, przy której policjanci znaleźli marihuanę. Kolejne zatrzymanie miało miejsce w Legionowie, tam zatrzymany został 44-latek, przy którym policjanci znaleźli marihuanę. Trzecie zatrzymanie miało miejsce w Nieporęcie. W tym przypadku policjanci zauważyli zaparkowany samochód, a w nim mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo.
Powodem nerwów był schowany w samochodzie mefedron. Narkotyki zostały zabezpieczone, zaś wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.