LEGIONOWSKI. 3,5 miliona klientów odwiedziło Galerię Północną
2018-01-15 7:14:32
W ciągu zaledwie 3,5 miesiąca galerię północną odwiedziło prawie 3,5 miliona klientów.
Koniec ubiegłego roku był dla Galerii Północnej końcem pierwszego kwartału swojej działalności. Przez 3,5 miesiąca galeria znajdująca się na Białołęce może pochwalić się wynikiem prawie 3,5 miliona gości. To niebywały sukces, za którym stoi komplekowa oferta ponad 200 polskich jak i zagranicznych marek. Dla przypomnienia milionowy klient odwiedziił Galerię w zaledwie 4 tyg. po otwarciu.
Droga do sukcesu
Sukces obiektu to wypadkowa atrakcyjnej lokalizacji, kompleksowej oferty i otwartości na potrzeby klientów. Długo wyczekiwana Galeria Północna zapewniła mieszkańcom Białołęki wygodny dostęp do popularnych sklepów i lokali usługowych, niedostępnych do tej pory w północno-wschodnich rejonach Warszawy. Wśród najemców obiektu znajdują się zarówno dobrze znane i lubiane sieci m.in. marki grupy LPP – Reserved, Mohito, House i Cropp, Forever 21, TK Maxx, H&M, EURO RTV/AGD i CCC, jak i marki debiutujące w Polsce lub w Warszawie – Hamleys, 4faces, Homla, Newbie, czy salony odzieżowe Pink Woman, Zarina i Love Republic. Do Galerii Północnej przyciągnęła je lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy oraz nowoczesna koncepcja centrum, łącząca funkcje handlowe i rozrywkowe z troską i dbałością o środowisko.
Galeria Północna
Do dyspozycji klientów oddanych zostało ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. To właśnie w Galerii Północnej otwarto pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med. Oferta centrum wciąż się powiększa. Więcej na: www.galeriapolnocna.pl