SEROCK. Brutalne zabójstwo? Czy nieszczęśliwy wypadek? Znaleziono zwłoki 21-letniego mężczyzny

2021-08-12 12:50:13

W nocy z 10 na 11 sierpnia br. na terenie nieczynnego ośrodka przy granicy Serocka z Jadwisinem znaleziono zwłoki 21-letniego mężczyzny. Nieoficjalnie mówi się, że doszło do zabójstwa 

W nocy z 10 na 11 sierpnia na terenie Serocka zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że denat miał urazy głowy oraz połamane nogi. Prokuratura rozpoczęła śledztwo z art. 155 Kodeku Karnego czyli w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Jednak jak zaznacza Prokuratura kwalifikacja czynu może się zmienić. Jedną z hipotez jaką biorą pod uwagę śledczy jest również zabójstwo.

Według nieoficjalnych informacji do jakich udało nam się dotrzeć mężczyzna mógł zostać pobity w okolicy ul. Rybaki. A według innej wersji, 21-latek został zepchnięty lub spadł ze skarpy na terenie nieczynnego ośrodka wypoczynkowego nad brzegiem Narwi, pomiędzy ulicami Rybaki, a Radziwiłła. W Serocku mówi się również, ale tych informacji nie udało nam się potwierdzić, że w związku ze śmiercią 21-latka, zatrzymany miał zostać przez policję mężczyzna. Prawdopodobnie chodzi o osobę, która wieczorem 10 sierpnia spotkała się ze zmarłym, a jednocześnie jako ostatnia widziała go przy życiu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *