WIELISZEW. Międzynarodowy Dzień Teatru STARTUJE JUŻ DZIŚ!
2025-03-23 12:11:46
Już za tydzień (27 marca) Międzynarodowy Dzień Teatru. Tegoroczną edycję świętować będziemy w Sali Klenczona w Wieliszewie przez najbliższy tydzień, proponując trzy spektakle adresowane do widzów dorosłych i dzieci.
– Zaczniemy w niedzielę 23 marca o godz. 18 zwariowaną komedią w gwiazdorskiej obsadzie – „Pocztówki z Europy”.
“Pocztówki z Europy” – spektakl komediowy w Sali Klenczona w Wieliszewie
– W piątek 28 marca o godz. 19 świętować będziemy okrągłe 111. urodziny kultowego czeskiego pisarza kameralnym monodramem Wojtka Kowalskiego pt. „Hrabalu Ty mój”.
“Hrabalu Ty mój” – monodram Teatru Wojtka Kowalskiego w Sali Klenczona w Wieliszewie
– Zakończymy w sobotę 29 marca o godz. 18 najnowszą produkcją ulubieńców dzieci (i ich rodziców) – „Wszyscy za jednego” Teatru Bajaderka.
“Wszyscy na jednego” – spektakl dla dzieci Teatru Bajaderka
Każdy teatrofil znajdzie coś dla siebie. Pod znakiem teatru upłynie nie tylko najbliższy tydzień, ale cała wiosna – w marcu, kwietniu i maju w Sali Klenczona zobaczymy kilkanaście wydarzeń teatralnych! Szczegóły wkrótce.
Bilety dostępne w kasie GCK w Łajskach oraz on-line – zakładka KUP BILET na ok.wieliszew.pl / biletyna.pl: https://ok.wieliszew.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=186