Facebook


JABŁONNA. Śmiertelny wypadek na wjeździe do Jabłonny

2022-08-15 9:37:51

W poniedziałek (15 sierpnia) około godz. 18.00 na wjeździe do Jabłonny od strony Nowego Dworu Maz. na Drodze Wojewódzkiej 630 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut. Na miejscu interweniowały wszystkie służby, a także wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety kierująca jednym z pojazdów zginęła na miejscu

Jak podawała policja, kierujący samochodem marki Fiat, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z osobową Toyotą, którą podróżowały dwie osoby. Pasażer został przetransportowany do szpitala, natomiast kierująca, mimo podjętej próby reanimacji, zmarła na miejscu. Pięć osób podróżujących fiatem trafiło do szpitala. Na miejsce został wysłany prokurator.

 

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

2 komentarze

  1. wolnymurarz odpowiedz

    Kolejna tragedia na tej drodze. Regularnie co lilka miesiecy śmierć. Tam są fatalnie poprowadzone ścieżki rowerowe. Dziwne że żaden rowerzysta nie zginął na tym zakręcie na wjeździe do jablonny. Masakra tam jest. Na trasie zawsze jakiś szybki lopez z nowiaka się trafi co pod górę na ciąglej wyprzedza. A to dzik a to sarna… ciągle coś tam się dzieje.

  2. Marta odpowiedz

    Chciałam coś przekazać odnośnie wypadku, dlatego też proszę rodzinę osób z toyoty o kontakt na e-mail:
    mzielinskkk@onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *