JÓZEFÓW. Tajemnicza śmierć na drodze – rowerzysta zmarł w trakcie jazdy?

2022-09-27 10:13:23

Fot. ilustracyjna

Jadący ścieżką rowerową wzdłuż ul. Strużańskiej 69-letni mężczyzna nagle przewrócił się i zmarł. Do zdarzenia doszło w niedzielę 25 września. Policja wyjaśnia przyczyny tajemniczej śmierci

Zdarzenie miało miejsce w Józefowie przy ul. Strużańskiej około godz. 12.00. Ze zgłoszenia, jakie dotarło do policji wynikało, że ok. 60-letni mężczyzna, w trakcie jazdy na rowerze, nagle spadł z roweru, upadł na ziemię i się nie poruszał.
Na miejsce zadysponowano pogotowie, straż pożarną i policję. Rozpoczęto reanimację, która niestety nie przyniosła skutku. Lekarz stwierdził zgon. W związku z tym, wezwano prokuratora, który przez blisko 3 godz. prowadził czynności na miejscu. Następnie prokurator zdecydował o przekazaniu ciała, jak się okazało 69-letniego mężczyzny, do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.
Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna w trakcie upadku mógł doznać urazu głowy, który był przyczyną śmierci.
Jak poinformowała naszą redakcję prokurator Krystyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga, wszczęto śledztwo z art 177 par 2 tzn, wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji, która być może wyjaśni przyczynę tego tragicznego zdarzenia. Do sprawy będziemy wracać.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *